gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
SİYASET
Demokrat Parti İl Kongresi Yunusemre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Genel Başkan Gültekin Uysal’ın da katıldığı kongrede üyeler salona sığmadı.
“ Bu keyfiliğin yaratacağı eşitsizlik, anayasanın eşitlik ve Cumhurbaşkanı’nın görev ve yetkilerini düzenleyen maddelerine aykırıdır.
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin ve Ülkücü hareketin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kurt son olarak, 6360 Sayılı Büyükşehir Kanunu ile köyden mahalleye dönen Sevinç ve Ağapınar’ı ziyaret etti.
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, seçim çalışmalarını sürdürüyor.  Sakallı, yerel seçime ilişkin gerçekleştirdiği ziyaretlerde, proje ve hedeflerini de vatandaşlara aktarıyor.
Çakırözer: “Milyonlarca insan işsiz, çiftçi üretemiyor, esnaf kepenk kapattı” “Mart’ın sonu tüm Türkiye için bahar olacak”
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar’ı makamında ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge’yi ziyaret etti.
Ak Parti Belediye Başkan adayları basın mensupları ile bir araya geldi.
Bilindiği üzere 31 Mart seçimlerinde oy kullanacak seçmen askı listesi 4 Ocak tarihinde açıklandı. Seçmen listelerinin kontrolü 17 Ocak tarihine kadar sürecek.
AK Parti’nin ilçe adayları Yenikent Spor Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile açıklandı. Cumhur İttifakı kapsamında 12 ilçede AK Parti adayları, 2 ilçede ise MHP adayları desteklenecek.
CHP’nin ‘beyin göçünün’ nedenleri araştırılsın önergesi AKP oylarıyla reddedildi Çakırözer: “Demokrasi, özgürlük ve güven ortamı sağlanmazsa göçü önleyemeyiz”
Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a Alpu yolu ile ilgili Soru Önergesi verdi.
Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Şaban Bozbal,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, çağdaş ve demokratik toplumun vazgeçilmez unsurlarından birisi olan basının ülkemizin demokratik gelişimine katkılarının büyük olduğunu k
Sırbistan’dan Türkiye’ye yüzde yüz vergisiz et ve tarım ürünü ithalatına CHP’den tepki “Madem paramız çok, o zaman asgari ücreti 2 bin 200 lira yapalım”
AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı seçim çalışmaları kapsamında İnönü İlçesini ziyaret etti ve ilçe sakinleri ile biraraya geldi.
Çakırözer: “Geleceğimiz için seçmen listelerini kontrol edin” “Hayalimiz Eskişehir gibi bir Türkiye”
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yenişehir Konakları sakinleri ile buluştu. Toplantıda konuşan Başkan Ataç, “Proje ve çalışmaları ile adını Türkiye’de ve yurt dışında duyuran bir belediyemiz var. Bu gelişimi siz Eskişehirlilerin sayesinde yaka
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Cumhuriyet Halk Partisi Mihalıççık Belediye Başkan Adayı Haydar Çorum ile birlikte Mihalıççıklılar Derneği’ni ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin 6 ilçe adayı daha belirlendi. CHP’nin dün yapılan Parti Meclisi toplantısına MYK tarafından sunulan adaylar PM’nin onayını aldı.
Çakırözer: “CHP’li belediye diye insanlar cezalandırılıyor mu?” “Notersiz, kurasız işçi alımı adil mi?”
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kurt, son olarak Doğançayırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP’li Çakırözer Belediye çalışanlarının taleplerini dinledi, emekleri için teşekkür etti
Çakırözer: “Yeni yıl hepimize sağlık ve huzur getirsin”
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladığı mesajında, “2019 yılının tüm ülkemize baharı getireceğine olan inancımla…
Çakırözer: “Öğretmenlerimizin emek mücadelelerinde her zaman yanlarındayız” “Atatürk’ün hedef gösterdiği çağdaş ve laik eğitimden asla sapılmamalı”
Çakırözer: “Açılış yapılalı 2 ay oldu, sorunlar hala çözülmedi” “Koca hastane açtınız, eski hastanelerin yükü arttı” “Hekimler hastalara ulaşamıyor, ilaç bulunamıyor, çalışanlar mutsuz”
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan: "Eskişehir'in AK Parti belediyeciliğine ihtiyacı var. Bunu hissettim"
Eskişehir Kent Konseyi, başarılı geçen bir yılın ardından gönüllüleri ile birlikte geleneksel yılsonu etkinliğinde buluştu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Kadın Kolları gönüllüleri; seçim öncesi sahada daha başarılı olmak için, Eskişehir’de eğitimlerini aralıksız sürdürüyor…
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.