»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
GÜNDEM
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Recep Moripek ve beraberindekilerle makamında bir araya geldi.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği optimist tekne eğitimi kurslarına bu yıl da yine büyük bir ilgi gösterildi. Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı içinde yer alan yapay gölette gerçekleşen eğitimler su sporlarına sporcu yetiştirmekte öncülük e
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Esentepe Mahallesi’nde düzenlenen 2. Geleneksel Çocuk ve Yaz Şenliğine katılarak çocukların ve ailelerin eğlencesine ortak oldu. Şenlikte, aileler ve çocuklar Başkan Ataç’a yoğun ilgi gösterdi.
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince yapılacak olan üst yapı çalışmaları nedeniyle Selami Vardar Bulvarı’nın Sultandere Mahallesi ile Oto Galericiler Sitesi arasında kalan kısmı (şehir merkezi istikameti) bugünd
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kardeş şehir Ayvalık Belediyesi’nin Başkanı Mesut Ergin ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Eskişehir Sanayi Odası (ESO), üyelerinin yanı sıra Eskişehir’de üreten tüm üreticilerin işlerini kolaylaştıracak ve mali anlamda destek sağlayacak önemli bir projeyi hayata geçiriyor.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kardeş şehir Ayvalık Belediyesi’nin Başkanı Mesut Ergin ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Odunpazarı Belediyesi, mahallelerdeki etkinlikleri artırmak ve mahallelere canlılık kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor. 19 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında “Sokakta Hayat Var” etkinliği düzenlemeye hazırlanan Odunpazarı Belediyesi, mahallelerd
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir’de bulunan dernekler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Gerçekleştirilen bir dizi ziyaret ile dernek başkanları ve üyeleriyle buluşan Başkan Kurt, dernek faaliyetleri hakkında bilgi alarak yöneticilere ba
TEI - TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş.’nin 24 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında 6’ncısını düzenlediği Geleneksel TEI Yaz Spor Okulu’nda basketbol, futbol, tenis, voleybol, paten ve binicilik eğitimi alan 7 – 14 yaş arasında 220 katılımcı çocuk, düzenlenen ka
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Resul Can Karav’ın asker eğlencesine katılarak görev yerine uğurladı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İnönü İlçesinde çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Eskişehir Ertuğrulgazi Yörük Türkmen Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu federasyon binasında yapıldı.
Vatan Partisi Eskişehir İl Başkan Yardımcısı Temel Aras, 15 Temmuz FETÖ'cü Kalkışması'nın 3.yıl dönümünde il başkanlığı binasında önemli açıklamalarda bulundu.
Tepebaşı Belediyesi'nin, kadınların el emeklerini değerlendirmelerine imkan sağlamak üzere açtığı Hanımeli Sokak, el işi ürünleri ve ekolojik gıdaları haftanın 7 günü vatandaşlar ile buluşturuyor.
Mihalıççık Yalımkaya Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Çatacık Piknik alanında 5.ncisini düzenlediği Festival Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen "Kahramanlara İthafımız" dinletisi, Atatürk Kültür Merkezi Opera ve Bale Salonu'nda gerçekleştirildi.
TGF Genel Başkanı Karaca, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü”v dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ülkemizin birliğini bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir .” dedi.
TGF Genel Başkanı Karaca, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü”v dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ülkemizin birligini bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir .” dedi.
TGF Genel Başkanı Karaca, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü”v dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ülkemizin birligini bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir .” dedi.
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Pierre Martinet desteğinde mücadele eden 21 yaşındaki milli sporcu Ayhancan Güven, Silverstone pistinde koşulan Porsche Mobil1 Supercup dördüncü ayağından zaferle
Odunpazarı Kadın Kooperatifi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Odunpazarı Kadın Kooperatifi üyeleri katıldı.
Odunpazarı Belediyesi’nin çocuklara bilimi sevdirmek ve eğlenirken bilim öğretmek amacıyla 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri için Emek Gençlik Merkezi’nde açtığı “Fen Bilimleri Atölyesi” çalışmalarına devam ediyor.
İngiltere Büyükelçiliği heyeti Anadolu Üniversitesi’ni ziyaret ederek İngiltere’deki burs olanakları ve eğitim fırsatlarıyla ilgili tanıtım gerçekleştirdi.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş ve beraberindeki heyet, Rektör Prof. Dr. Çomaklı'yı ziyaret etti.
Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verdiği destekler doğrultusunda hizmete sunduğu Kadın Üretici Ürün Satış Noktası’nın açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Satış noktasında kadınların elinden çıkan el emeği ürünler, kent halkı il
Tepebaşı Belediyesi Matematik Evi, farklı ve eğlenceli matematiğin adresi olmaya devam ediyor. Merkezde düzenlenen origami eğitimine katılan öğrenciler de ezbere dayalı sistem yerine, kağıt katlama sanatı ile matematik öğreniyor.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İstanbul Başkonsolosu Fahri Yönlüer ile bir araya geldi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 15 Temmuz 2016’da meydana gelen hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Ataç’ın mesajı şu şekilde:
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.