gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ÇEVRE
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu (İKK) ziyaret etti.
Kütahya'da elektrik arızasını gidermek için yola çıktıktan sonra ormanlık alanda kaybolan görevlilere ulaşılmaya çalışılıyor
Eskişehir İnönü Belediyesi, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan Bursa-Bozüyük-İnönü-Kütahya karayolunda meydana gelen aksamalar sonrası yolda kalan araçlardaki vatandaşları yolda bırakmadı.
AK Parti Eskişehir Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Soner Çoban, engelli ve yaşlılara bakım yardımı maaşları hakkında açıklamalarda bulundu.
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, üniversite kampüsünde öğrencilerle kar topu savaşı yaptı
Eskişehir ve çevresindeki yoğun kar yağışı devam ederken kara yolu ulaşımınıda olumsuz etkiledi.
15 Ocak 2019 Salı günü (bugün) saat 19.00'da Rektörümüz Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı'nın da katılımıyla öğrenciler arasında bir kartopu savaşı etkinliği düzenlenecektir.
Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor
AK Parti İl Kadın Kollarının gelenekselleşen 'Çocuk Gülerse Dünya Güler' etkinliği devam ediyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden, Ankara'nın kuzey ilçeleri, Eskişehir ve Balıkesir çevreleriyle yurdun çeşitli illerine yönelik kar ve fırtına uyarısı yapıldı.
Çakırözer: “ Dila Dinç ve ailesiyle gurur duyduk” “Otizmli çocuklarımızın eğitim imkanları arttırılmalı”
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulunmaya devam ediyor.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP 24. Dönem Milletvekili ve CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Günaydın’ı ağırladı.
Bölgemizin Orta Akdeniz üzerinden gelecek yeni bir yağışlı sistemin etkisi altına gireceği tahmin ediliyor.
Sarıcakaya Belediyesi personeli kötü hava koşulları nedeniyle soğukta kalan yavru köpeklere yardım elini uzattı.
Eskişehir Bisiklet Derneği (VELESBİD) üyeleri, İnönü Zaferi'nin yıl dönümü dolayısıyla Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki Metristepe Şehitliği'nde şehitleri andı.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olarak dondurucu soğuklarda sokakta kalan evsizlere kucak açıyoruz.
İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge ve İl Sağlık Yöneticileri Kahvaltı programında görme engelli personellere eşlik ederek kahvaltı servisi yaptılar.
Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kar ve buz temizleme çalışmaları aralıksız biçimde devam ediyor.
Hayvan sevgisi, insandaki yardımlaşma, iyilikseverlik ve sevgi gibi duyguları geliştirir.
Kar yağışının yoğun olduğu bu günlerde Odunpazarı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri çalışmalarına büyük bir özveri ile devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi, sorumluluğunda bulunan sokak, cadde, bulvar ve meydanlarda kent genelinde etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte 24 saat kesintisiz çalışarak kar kürüme ve tuzlama çalışması gerçekleştiriyor.
Bir kişinin dumandan etkilendiği yangın maddi hasara neden oldu
İnönü Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini temiz, rahat ve hijyenik ortamda yapabilmelerini sağlamak amacıyla İlçedeki camilerde temizlik seferberliği başlattı.
Eskişehir'de polis ekiplerinin hareketsiz halde bulduğu şahin, tedavi altına alındı
TPF Yönetim Kurulu Başkanı Altunbilek, "Şarküteri, ekmek-unlu mamuller ve manav reyonlarındaki hışır poşetler ücretsiz olacak." dedi.
Odunpazarı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Dün aniden bastıran kar yağışının ardından Odunpazarı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Tepebaşı Belediyesi halk sağlığına yönelik çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ilaçlama işlemlerine aralıksız devam ediyor.
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünce "Yeni Yıla Ağaç Keserek Değil, Fidan Dikerek Girelim" kampanyası kapsamında 2 bin 19 adet çam ve sedir ağacı fidanı dağıtıldı.
AKUT (Arama Kurtarma Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’u ziyaret etti.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.